Головна > Черкаси та область / Головне / Суспільство > Історія успіху канівчанки Марини Жук: від безробітної до бізнес-леді

Історія успіху канівчанки Марини Жук: від безробітної до бізнес-леді


15-03-2020, 16:32. Розмістив: Тетяна Стеценко

Марина Жук нині успішно розвиває власний бізнес, який понад рік тому започаткувала за сприяння служби зайнятостМарина Жук нині успішно розвиває власний бізнес, який понад рік тому започаткувала за сприяння служби зайнятості.

Залишившись без роботи, Марина звернулась за допомогою до Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Своє професійне майбутнє вона пов'язувала з власною справою. За плечима у дівчини була успішна трудова діяльність, але бажання спробувати себе у новій ролі виявилося сильнішим. Звісно ж, не одним бажанням керувалась Марина. Для започаткування підприємницької діяльності з надання послуг манікюру, дівчина пройшла навчання та здобула професію манікюрника. На запитання, чому обрала саме таку професію, Марина відповіла: «Я люблю все красиве. Однією з професій, яка покликана нести людям красу, є манікюрник. Кожна жінка хоче бачити свої руки красивими та доглянутими. Тому професія не втратить актуальності з часом. А від моєї професійності вже залежить, чи буде в мене робота».

Марина успішно захистила бізнес-план на тему «Надання манікюрних послуг у м. Каневі» та отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

З дня успішного старту у підприємництві минуло майже півтора року. Сьогодні Марина успішно розвиває свій бізнес у салоні - студії «Lemon». Молода канівчанка має амбітні плани і докладає максимум зусиль для розвитку власного бізнесу. Марина постійно вчиться. Нещодавно вона успішно захистила диплом магістра з фінансів, банківської справи та страхування. «Знання допомагають організувати роботу та досягати ефективності», - ділиться досвідом Марина.

«Ми завжди радіємо успіхам наших колишніх клієнтів, які не пасують перед труднощами, а докладають максимум зусиль для втілення в життя своєї заповітної мрії, започатковують та розвивають власну справу», - коментує директорка філії Надія Коломієць.


Повернутися назад