Головна > Черкаси та область / Баскетбол > У Смілі відбувся турнір із стрітболу

У Смілі відбувся турнір із стрітболу

30-06-2020, 20:10. Розмістив: Віктор Мельник

У Смілі відбувся турнір із стрітболуВуличний баскетбол має у місті багатьох прихильників, тому змагання організатори проводили у двох вікових категоріях.

27 червня смілянська молодь активно відзначила День молоді України та День Конституції, які цьогоріч збіглися у часі. У центрі міста з нагоди свят відбувся традиційний турнір з баскетболу 3×3.

– Цьогорічний турнір був не масовим через посилені карантинні заходи, але на майданчику було спекотно від емоцій, – повідомив тренер гуртка з баскетболу Іван Петренко.

Змагання провели у двох вікових категоріях: серед школярів (U-16) та серед дорослих.

Переможцями серед школярів стала команда “Адреналін” на чолі з капітаном Кирилом Ковальовим (школа №7).

ІІ місце виборола команда “Тор-team”, яку очолив Роман Віноградов, колишній учень смілянської школи №10, а нині учень спеціалізованої школи м.Черкаси, гравець “Черкаських Мавп-2008”.

ІІІ місце посіла “Dream team”, oчолювана гімназистом Тимофієм Капрізовим.

Кращим “снайпером” серед школярів став Арбузов Андрій (школа №11), який найшвидше серед чотирьох фіналістів забив 9 штрафних і 10-тий “триочковий”.

Серед дорослих, з перевагою в 1 очко, перемогла команда “Козаки” на чолі з чемпіоном України-2019, нині гравцем вищої ліги Максимом Лисяком.

Їм поступилася команда “No Name” (капітан Євгеній Арсеєнко). Допомагала команді Дар’я Полторацька, гравчиня вищої ліги, чемпіонка минулого року, а за підсумками ігор цьогорічного Чемпіонату України, срібна призерка.

«Бронзу» змагань отримали команда “Д.Коля і К”, яку очолив гравець “Черкаських Мавп-2003” Микола Осипенко.

У фінальному двобої “10 триочковох кидків” Іван Петренко (молодший) поступився іменитому Максиму Лисяку, який забрав у свою колекцію головний трофей конкурсу – турніру-статуетку баскетболіста.

Дорослі переможці також отримали грошові призи та нагороди.