Головна > Черкаси та область / Події > Канівська центральна районна лікарня придбала два апарати ШВЛ

Канівська центральна районна лікарня придбала два апарати ШВЛ


30-06-2020, 21:38. Розмістив: Віктор Мельник

апарат інтенсивної терапії американського виробництва V8600 (USA)Наразі покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я є завданням номер один, адже від цього залежить успіх у подоланні коронавірусної інфекції COVID-19.

Учора до лікарні надійшли два апарати інтенсивної терапії американського виробництва V8600 (USA). Їх вартість становить майже 1 млн 600 тис. грн, постачальник - ТОВ "Медгарант". Придбання апаратів ШВЛ було здійснено на умовах співфінансування з обласного, районного бюджетів, бюджету Канівської ОТГ та благодійних внесків. На період карантину апарати будуть встановлені в інфекційному відділені лікарні у палатах інтенсивного лікування.

Зазначимо, що ці апарати ШВЛ поєднують у собі переваги гнучкої неінвазивної вентиляції з повнофункціональною iнвазивною вентиляцією для ефективної роботи відділення реанімації та інтенсивної терапії. Вони компактні, з потужним акумулятором, не потребують наявності компресора, легкі в переміщенні, мають гнучку конфігурацію: можуть бути розташовані на візку, на ліжку або на стельовій плечовій консолі.


Повернутися назад