Головна > Черкаси та область / Події > Канівська ЦРЛ придбала два апарати штучної вентиляції легенів

Канівська ЦРЛ придбала два апарати штучної вентиляції легенів


6-07-2020, 17:02. Розмістив: Віктор Мельник

Наразі покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я є завданням номер один, адже від цього залежить успіх у подоланні коронавірусної інфекції COVID-19. 

апарат інтенсивної терапії американського виробництва V8600 (USA)

Голова районної державної адміністрації Юрій Розе, голова районної ради Микола Зоць та Канівський міський голова Ігор Ренькас відвідали КНП «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради, куди сьогодні надійшли два апарати інтенсивної терапії американського виробництва V8600 (USA). Їх вартість становить майже 1 млн 600 тис. грн, постачальник - ТОВ "Медгарант".

Придбання апаратів ШВЛ було здійснено на умовах співфінансування з обласного, районного бюджетів, бюджету Канівської ОТГ та благодійних внесків. На період карантину апарати будуть встановлені в інфекційному відділені лікарні у палатах інтенсивного лікування.

Зазначимо, що ці апарати ШВЛ поєднують у собі переваги гнучкої неінвазивної вентиляції з повнофункціональною iнвазивною вентиляцією для ефективної роботи відділення реанімації та інтенсивної терапії. Вони компактні, з потужним акумулятором, не потребують наявності компресора, легкі в переміщенні, мають гнучку конфігурацію: можуть бути розташовані на візку, на ліжку або на стельовій плечовій консолі.


Повернутися назад