Головна > Черкаси та область / Стиль життя > Серію арт-пікніків для всієї сім’ї у Черкасах проведе обласний молодіжний ресурсний центр

Серію арт-пікніків для всієї сім’ї у Черкасах проведе обласний молодіжний ресурсний центр


7-07-2020, 09:20. Розмістив: Віктор Мельник

Уже втомилися від вебінарів і тренінгів онлайн? Є новий проєкт Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру - серія арт-пікніків для всієї сім'ї.

новий проєкт Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру - серія арт-пікніків для всієї сім'ї

Хотіли б провести час разом із коханими, дітьми та друзями на свіжому повітрі у сімейному колі? Тоді наш арт-пікнік для усієї сім’ї допоможе тобі вдало відпочити, психологічно розвантажитися та навчитися створювати креативні речі hand-made.

Перший родинний пікнік відбудеться вже 8 липня о 17:00 в Долині троянд. На ньому психологиня Наталя Соколан проведе з учасниками психологічні ігри на довіру, а майстриня Анна Корнієнко об’єднає сім’ї у спільному процесі творчості та проведе майстер-клас із виготовлення ловців снів. Наступні пікніки заплановані на 10, 15 та 17 липня і триватимуть із з 17.00 по 20.00

Для охочих взяти участь у нашому проєкті – РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ:

https://forms.gle/zeb6iokRGGaXLnuR7

Із собою учасники мають взяти каремат чи килимок, а також маску. На заході перебуватимемо в родинному колі, проте не забуватимемо про соціальну дистанцію та вимоги карантину.


Повернутися назад