Головна > Черкаси та область / Музика > У Сигнаївській музичній школі вирішено проблему звукопоглинання стін (фото)

У Сигнаївській музичній школі вирішено проблему звукопоглинання стін (фото)


10-07-2020, 12:09. Розмістив: Тетяна Стеценко

Ще у 80-х роках минулого століття в приміщенні Сигнаївської дитячої музичної школи імені І.П.Шульги була побудована перегородка, що розділила навпіл великий клас. З роками фанера зносилася, стала нерівною та вже не виконувала функції шумоізоляції, що почало перешкоджати проведенню занять в обох класах.

в приміщенні Сигнаївської дитячої музичної школи імені І.П.Шульги була побудована перегородка, що розділила навпіл великий клас

Декілька років тому в приміщенні музичної школи було замінено старі вікна на теплозберігаючі, що, у свою чергу, поглибило проблему належної звукоізоляції, оскільки встановлені сучасні вікна тонші за старі, та між вікном і перестінком утворилася діра розміром 15 см х 200 см.

Викладачам та учням по класу фортепіано й сольного співу це дуже заважало, тому директор школи Ірина Підмогильна звернулася в сектор культури Шполянської райдержадміністрації з клопотанням про заміну перегородки.

На сесії районної ради виділили кошти на перестінок, який було встановлено в перший тиждень липня.

На сесії районної ради виділили кошти на перестінок, який було встановлено в перший тиждень липня.

Нова будівельна конструкція належно виконуватиме свою функцію, адже виготовлена з гіпсокартону, товстого шару скловати, що поглинатиме звукові хвилі. Учні та викладачі музичної школи щиро радіють змінам, які суттєво вплинуть на якість освітнього процесу в оновлених класах.


Повернутися назад