Головна > Черкаси та область / Суспільство > До школи у Лисянському районі будуть їздити школярі з Жашківського району

До школи у Лисянському районі будуть їздити школярі з Жашківського району


1-08-2020, 16:46. Розмістив: Сергій Корнелюк

Павлівські школярі навчатимуться у виноградській школі, непрості питання з трансфером вирішені. 

Павлівські школярі навчатимуться у виноградській школі

Ще попереду майже місяць літніх канікул. Дітлахи та батьки насолоджуються чудовими літніми днями та відпочивають. Але всі з таким нетерпінням чекають на 1 вересня, бо дуже скучили за навчанням в школі за час навчання дистанційно. І школа з нетерпінням чекає на своїх вихованців та педагогів.

Одним із найважливіших завдань закладів освіти району є створення належних умов для забезпечення рівного доступу школярів до якісної освіти. Тож постійно поновлюється матеріально-технічна база, створюються комфортні умови для здобувачів освіти не тільки в закладах, а й поза їх межами.

Організація регулярного безоплатного підвезення учнів до місця навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації конституційних прав громадян на здобуття загальної середньої освіти, що передбачено статтею 66 Закону України "Про освіту".

У цьому навчальному році 28 учнів з села Павлівка Жашківського району виявили бажання навчатися у Виноградському опорному закладі. Тепер постало питання підвезення школярів з іншого району до навчального закладу.

Звичайно, не просто вирішити дане питання, але не буває перепон, які не можливо було б здолати. На численні прохання батьків та адміністрації навчального закладу відгукнулися та допомогли вирішити це питання голова районної ради Ярослав Попко, голова райдержадміністрації Володимир Гуня та депутат Виноградської ОТГ Борис Недзельський.

Тож, після зустрічі з головою с. Павлівка Жашківського району Оленою Рябоконь було досягнуто домовленості щодо звернення до місцевих орендарів про надання дизельного палива для автобуса, який буде довозити здобувачів освіти до опорного закладу.

Сьогодні на часі вирішується питання узгодження маршруту та ремонту шкільного автобуса.

Прикро, що не всі сільські голови ставляться з розумінням щодо проблем підвезення з інших населених пунктів. Зокрема, на Лисянщині і сьогодні лишається відкритим питання підвезення 8 учнів із с. Шубині Стави. Але маємо надію, що і це питання з часом вирішиться.


Повернутися назад