Головна > Авто > Українець за допомогою тюнінга вирішив всі проблеми позашляховика ЛуАЗ-969М (фото)

Українець за допомогою тюнінга вирішив всі проблеми позашляховика ЛуАЗ-969М (фото)


9-08-2020, 10:34. Розмістив: Тетяна Стеценко

тюнінгований ЛуАЗ-969МУнікальний в своєму роді тюнінгований ЛуАЗ-969М їздить по дорогах України. Його оснастили дизельним агрегатом від Volkswagen Golf і сильно переробили кузов авто.

Варто відзначити, що в Україні ЛуАЗ є культовою позашляхової моделлю, як «Гелендваген». Саме в нашій країні можна відшукати дуже крутий ЛуАЗ. Один з таких екземплярів напередодні показали в Мережі. Головною метою тюнінгу стало позбавлення всіх недоліків цієї моделі.

Зокрема, ЛуАЗу-969М додали вижимної сили. 1,2-літровий 40-сильний мотор МеМЗ-969А поміняли на потужний дизельний агрегат від Volkswagen Golf. Від моделі з Німеччини йому подарували рульову рейку і дискові гальма на всіх чотирьох колесах. Підвіску підняли на 40 мм.

Головна частина кузова стала коротше на 100 мм з метою зменшити головний звіс. Для цього треба було перенести радіатор вгору, в зв'язку з цим на капоті красується досить безглуздий повітрозабірник. Тентовий м'який верх замінили на жорсткий з піднятим дахом від моделі Mercedes-Benz Sprinter.

Варто відзначити, що головна оптика вийшла нестандартною, вона перейшла від Volkswagen Golf. Ще під час тюнінгу був поставлений саморобний бампер зі сталі і 5,6-тонною лебідкою. На задній стінці є одночасно два запасних колеса і фаркоп.

У списку нового оснащення вказуються гілкоріз, розташована по вертикалі вихлопна труба з нержавійки, грубка від Volkswagen Golf, крісла від Chevrolet Lanos, шноркель з нержавійки, сходи на дах, додаткове світло по колу, гідравлічний ручник, блокування заднього диференціала і диски коліс на 14 дюймів.

Унікальний в своєму роді тюнінгований ЛуАЗ-969М їздить по дорогах України. Його оснастили дизельним агрегатом від Volkswagen Golf і сильно переробили кузов авто.

Унікальний в своєму роді тюнінгований ЛуАЗ-969М їздить по дорогах України. Його оснастили дизельним агрегатом від Volkswagen Golf і сильно переробили кузов авто.


Повернутися назад