Головна > Черкаси та область / Суспільство > Черкаські благодійники ініціювали унікальну акцію на допомогу безпритульним тваринам

Черкаські благодійники ініціювали унікальну акцію на допомогу безпритульним тваринам


6-09-2020, 00:12. Розмістив: Наталка Петренко

Черкаські благодійники ініціювали унікальну акцію на допомогу безпритульним тваринамДо Міжнародного дня благодійності (5 вересня) черкаські волонтери та їх підопічні "мурчики", забрані з вулиць для лікування та пошуку дому,  отримали розкішний подарунок від Олега Хелетія та Руслана Петрика. Протягом 1 місяця  всі бажаючі взяти котика на соціальній перетримці у клініці "Ветта",  одержать для свого нового улюбленця 2 кілограми смачного корму.

- Сьогодні ми побували у гостях у котиків, які чимало натерпілись за своє маленьке життя, зустрілися із волонтерами, які рятують їх з вулиць – зазначив  Олег Хелетія. - Переконались, що у Черкасах дуже багато небайдужих людей, які витрачають свій час і гроші, допомагаючи місту вирішувати соціальну проблему покинутих тварин на його вулицях. 

- Щоб підтримати цих чудових людей і допомогти цим симпатичним пухнастикам, ми доставили котикам корм - і вирішили  стимулювати можливості пошуку для них дому, - констатує Руслан Петрик. - Хочемо, аби до зими якомога більше котиків отримали свій дім – і по 2 кілограми корму від нас у подарунок. І, знаєте -  ми віримо, що зможемо зробити щасливими не один десяток сердець!


Повернутися назад