Головна > Черкаси та область / Культура > У Каневі відбудеться художня виставка «Кримська сюїта»

У Каневі відбудеться художня виставка «Кримська сюїта»


8-09-2020, 14:45. Розмістив: Сергій Корнелюк

З 9 вересня до 9 жовтня у Каневі, що на Черкащині, у музеї народного декоративного мистецтва пройде виставка живопису відомих сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових «Кримська сюїта»З 9 вересня до 9 жовтня у Каневі, що на Черкащині, у музеї народного декоративного мистецтва пройде виставка живопису відомих сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових «Кримська сюїта». Канів – сьоме місто в Україні, яке прийматиме цю виставку.

Глядачі зможуть переглянути роботи, на яких зображені захоплюючи види нашого Криму: море, прибережні скелі, гори, вулички та провулки кримських міст та селищ, таких як Ялта, Гурзуф, Балаклава, Новий Світ.

Нагадаємо, що «Кримська сюїта» – проект всеукраїнського масштабу, реалізується за інформаційної підтримки Міністерства культури України і має не тільки культурне значення, але й патріотичне. Своїми творами, на яких зображені різноманітні та різнобарвні кримські пейзажі, близькі багатьом затишні куточки невеличких кримських містечок, чорноморські краєвиди, митці стверджують, що Крим – це українська земля.

Виставка пройде за адресою: м.Канів, вул.Небесної сотні, 64, Музей народного декоративного мистецтва.

Час відкриття виставки – 13.00.


Повернутися назад