Головна > Черкаси та область / Кримінал > Апеляційним судом черкащанина засуджено до реального строку замість умовного

Апеляційним судом черкащанина засуджено до реального строку замість умовного


8-09-2020, 10:28. Розмістив: Сергій Корнелюк

Прокуратура домоглася реального покарання чоловіку за нанесення тяжких тілесних ушкоджень на території розважального комплексу «Спорт Охота».

терези Феміди

Кропивницьким апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокурора та скасовано вирок Черкаського районного суду Черкаської області, яким за вчинення умисних тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України) молодого чоловіка засуджено до умовного відбуття покарання строком на 3 роки.

За принципової позиції прокуратури судом апеляційної інстанції обвинуваченому призначено реальну міру покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням військового звання.

В суді доведено, що 27.08.2017, молодий чоловік, перебуваючи на території розважального комплексу «Спорт Охота», під час конфлікту з іншим чоловіком, наніс останньому тяжкі тілесних ушкодження, що небезпечні для життя в момент заподіяння.

Кропивницький апеляційний суд підтримав доводи прокурора та погодився з тим, що правопорушник заслуговує лише на реальне покарання, яке останній відбуватиме в місцях несвободи.


Повернутися назад