Головна > Черкаси та область / Суспільство > Громада вирішила проблему питної води у найвіддаленішому селі з 30 жителями

Громада вирішила проблему питної води у найвіддаленішому селі з 30 жителями


3-12-2020, 21:14. Розмістив: Наталка Петренко

Громада вирішила  проблему питної води у найвіддаленішому селі з 30 жителямиЩоб забезпечити якість води для мешканців маленького Надвисся, Мокрокалигірська громада знайшла у бюджеті 50 тисяч гривень та залучила кілька джерел співфінансування.

- Через застарілий водогін люди, що живуть у Надвиссі, потерпали від перебоїв із постачанням води, та її забруднень. Тож, попри те, що у цьому, найбільш віддаленому селі громади, усього до 30 мешканців, вирішити проблему якості питної води там було одним з наших пріоритетів, - зазначила голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Пипа. – Загальна вартість робіт склала до 200 тисяч гривень, 50 із яких виділено з бюджету громади, решту витрат забезпечили спонсори: 80 тисяч – БФ «Разом з Кернел» та 66 – керівник місцевого фермерського господарства Юрій Руденко. Нині у Надвиссі уже перекладено новий водогін, зроблено капітальний ремонт водонапірної башти. Крім більш якісної води для людей, громада отримала значну економію у перспективі, оскільки старі мережі приводили до втрат води у процесі її транспортування, а насос працював у неекономічному режимі, що призводило до значних витрат електроенергії.


Повернутися назад