Головна > Черкаси та область / Економіка > У Смілі прокуратура розслідує можливе розкрадення коштів при ремонті мостів

У Смілі прокуратура розслідує можливе розкрадення коштів при ремонті мостів


24-12-2020, 08:47. Розмістив: Віктор Мельник

Прокуратурою відреаговано на можливе заволодіння бюджетними коштами під час ремонту містків на в’їздах в місто СмілаПрокуратурою відреаговано на можливе заволодіння бюджетними коштами під час ремонту містків на в’їздах в місто Сміла.

У травні поточного року, за результатами вивчення інформації на офіційному веб-порталі «Prozorro» Смілянською місцевою прокуратурою виявлено, що в ході проведеної процедури публічної закупівлі на замовлення Служби автомобільних доріг в Черкаській області, укладено договори на виконання робіт щодо експлуатаційного утримання мостів через струмок та через річку Ірдинку на автомобільній дорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на загальну суму близько 3,5 млн. грн.

Під час виїзду на місце прокурорами виявлені ознаки пошкодження та руйнації елементів споруди, інші дефекти, серед яких, зокрема, пошкодження асфальтобетонного покриття автопроїзду.

В зв’язку з цим, з метою з’ясування обставин можливого привласнення, розтрати чи заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем, Смілянською місцевою прокуратурою 07.05.2020 зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Проведення досудового розслідування доручено Смілянському відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

У кримінальному провадженні проведено ряд слідчих дій та призначено будівельно-технічну експертизу, яка на разі триває. За її результатами буде вирішено питання щодо точної суми збитків, остаточної кваліфікації діяння та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.


Повернутися назад