Головна > Черкаси та область / Кримінал > На Звенигородщині засуджено серійного крадія

На Звенигородщині засуджено серійного крадія


16-01-2021, 13:14. Розмістив: Віктор Мельник

засуджено серійного крадіяСерійного крадія засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі за заволодіння майном з будинків жителів Звенигородського району.

За публічного обвинувачення та принципової позиції прокурора, 40-річного жителя одного із сіл Звенигородського району, засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі за вчинення ряду крадіжок, у тому числі поєднаних з проникненням до житла, (ч. 2, ч. 3 ст.185 КК України).

Під час судового розгляду встановлено, що упродовж червня 2019 року – грудня 2019 року зловмисник з корисливих мотивів вчинив 12 крадіжок на території Звенигородського району Черкаської області – з території домоволодінь та будинків жителів Звенигородського району Черкаської області .

Чоловік здійснював крадіжки з помешкань місцевих жителів, зазвичай це були мобільні телефони, в інших випадках – харчові продукти, та інше майно. Виручені від реалізації майна кошти витрачав на власний розсуд.

Під вагою беззаперечних доказів прокурора, які були подані до суду, обвинувачений у скоєних злочинах зізнався та визнав вину.

На даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.


Повернутися назад