Головна > Черкаси та область / Кримінал > Мешканку Канівщини засудили за вирощування коноплі, а жашківчанку за незаконне придбання та зберігання наркотиків

Мешканку Канівщини засудили за вирощування коноплі, а жашківчанку за незаконне придбання та зберігання наркотиків


25-01-2021, 08:09. Розмістив: Тетяна Стеценко

Канівським міськрайонним судом засуджено жительку м. Канів, яка вирощувала коноплю. 

В судовому засіданні встановлено, що жінка, за місцем свого проживання, незаконно вирощувала 15 рослин коноплі, сходи яких доглядала, шляхом прополювання, до моменту виявлення та вилучення працівниками поліції. Вказані рослини коноплі, згідно з висновком експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, являються рослинами роду коноплі (Cannabis L.), які містять психотропну речовину.

На підставі придавленого прокуратурою обвинувачення жінку засуджено за ч. 1 ст. 310 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу.

плоди-коробочки рослини коричневого кольоруТакож засуджено жашківчанку за незаконне придбання та зберігання наркотиків.

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно жительки міста Жашкова по факту незаконного придбання та зберігання макової соломи без мети збуту (ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України).

У ході досудового розслідування встановлено, що місцева мешканка на початку серпня 2020 року на території присадибної ділянки біля свого будинку, що в. м. Жашків Черкаської області, зірвала, тим самим незаконно придбала плоди-коробочки рослини коричневого кольору, які є особливо-небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – маковою соломою, масою 101 г. Після цього остання зберігала вказані плоди-коробочки за місцем проживання без мети подальшого збуту.

Вироком Жашківського районного суду Черкаської області від 19.01.2021 обвинувачену визнано винною та засуджено до покарання у вигляді 2 років позбавлення волі із застосуванням звільнення від відбування покарання строком на 1 рік.

На даний час вирок суду не вступив в законну силу.


Повернутися назад