Головна > Черкаси та область / Економіка > Недобросовісний орендар звільнить приміщення кінотеатру в центрі Черкас – прокуратура

Недобросовісний орендар звільнить приміщення кінотеатру в центрі Черкас – прокуратура


26-01-2021, 17:55. Розмістив: Віктор Мельник

молоток суддіПрокуратурою захищено інтереси держави в суді у справі про визнання недійсним договору оренди, який укладено між КП «Кінотеатр «Україна» та приватним підприємством.

Так, постановою Північного апеляційного господарського суду 21.01.2021 залишено в силі рішення Господарським судом Черкаської області від 28.08.2020, яким задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання орендаря та суборендарів повернути комунальному підприємству приміщення площею 356 кв. м, вартістю 3 млн грн.

Прокуратура довела в ході судового розгляду першої та апеляційної інстанцій, що в порушення вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» приміщення площею 356 кв.м, передано в оренду суб’єкту господарювання без проведення конкурсу та погодження власника майна, а у подальшому, недобросовісний орендар за власної ініціативи, без відому комунального підприємства та органу управління передавав частини приміщень в суборенду, змінюючи цільове призначення комунального майна.

Суд залишив апеляційну скаргу відповідача без задоволення. На цей час судове рішення набрало законної сили, порушені інтереси територіальної громади м. Черкас поновлено.


Повернутися назад