Головна > Черкаси та область / Кримінал > За незаконну порубку дерев жителю Золотоніського району оголошено підозру

За незаконну порубку дерев жителю Золотоніського району оголошено підозру


26-02-2021, 10:18. Розмістив: Віктор Мельник

лісЗолотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу, що заподіяло істотну шкоду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка дерев у лісовому захисному насадженні, їх перевезення, що заподіяло істотну шкоду) Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, перебуваючи в захисному лісовому насадженні біля села одного із сіл Золотоніського району Черкаської області, не маючи спеціального лісорубного квитка (ордера), без законних на те підстав, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, з корисливих мотивів та метою, за допомогою бензинової пилки, незаконно здійснив порубку дерев породи «дуб», спричинивши матеріальної шкоди Золотоніській міській раді Черкаської області на загальну суму майже 40 тис. грн.

18.02.2021 чоловіку оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.


Повернутися назад