Головна > Черкаси та область / Суспільство > Зручний вхід, тепло у палатах - Христинівська громада береться за ремонт колишньої районної лікарні

Зручний вхід, тепло у палатах - Христинівська громада береться за ремонт колишньої районної лікарні


4-03-2021, 17:54. Розмістив: Наталка Петренко

Зручний вхід, тепло у палатах - Христинівська громада береться за ремонт колишньої районної лікарні- Із квітня ми розпочинаємо ремонт вхідної частини лікарні – з врахуванням зручності пересування пацієнтів з обмеженими можливостями, - констатує голова Христинівської громади Микола Наконечний. – Розпочинаємо реконструкцію системи опалення –  це і комфортніші умови для пацієнтів та  лікарів, і оптимізація використання місцевого бюджету.  Нещодавно у лікарні відбулось відкриття оновленого терапевтичного відділення – у перспективі плануємо продовжити ремонти відділень і поступово оновити усю лікарню, яка обслуговує понад 32 тисячі мешканців нашої громади.

- Терапевтичне відділення є одним із найбільш затребуваних у нашій лікарні – саме тому ремонт лікарні було доцільно почати саме із нього. Загалом, 8 відділень лікарні розраховані на 150 пацієнтів, і наразі у терапевтичному відділенні завантажено 40 ліжок, - зазначає Наталія Махиня, директор КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради. – У терапевтичному відділенні було проведено поточний ремонт 8 палат, ремонт коридору  (поточний та капітальний). Зроблено капітальний ремонт 4 палат, де встановлено індивідуальні санвузли та душові з гарячим водопостачанням. Оновлено стіни, стелю, підлогу відділення, замінено електроосвітлення та електропроводку. Наступним ми б хотіли оновити інфекційне відділення. Маємо плани щодо придбання обладнання, але уже сьогодні маємо можливість надавати ті послуги, що є не у кожній лікарні.   Так, у нашій лікарні пацієнти нашої громади та кількох сусідніх районів можуть проходити процедури езофагогастродуоденоскопії (гастроскопії)  та колоноскопії – це  дослідження слизових оболонок стравоходу, шлунку та кишечника, яке проводиться на сучасному обладнанні.


Повернутися назад