Головна > Черкаси та область / Події > Вихованці Маньківської дитячої школи мистецтв стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Вихованці Маньківської дитячої школи мистецтв стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів


28-03-2021, 11:49. Розмістив: Віктор Мельник

Життя Маньківської дитячої школи мистецтв – насичене і різноманітне. Кращі учні школи беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях. Велика кількість учнівських перемог є яскравим показником якісної та професійної роботи викладачів.

Вихованці Маньківської дитячої школи мистецтв

Під керівництвом досвідчених педагогів діти показують високі досягнення, які вже оцінені професіоналами.

11 лютого 2021 року відбувся 3-й Всеукраїнський конкурс мистецтв "На крилах мрій" в м. Тернопіль.

Дипломом 1-го ступеня нагороджені:

Буяльська Валерія Вікторівна

Номінація: Живопис

Робота: "Натюрморт з глечиком"

Пона Катерина Костянтинівна

Номінація: Живопис

Робота: "Творчий натюрморт з писанками"

Заплішна Ніка Дмитрівна

Номінація: Живопис

Робота: "Писанкова квіточка"

Викладач – Бас Світлана Миколаївна.

20 лютого 2021 року відбувся 2-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю "Зіркова Зима" в м. Умань.

Диплом лауреата 2-го ступеня нагороджена Журба Анастасія, викладач – Бас Світлана Миколаївна.

20-25 лютого 2021 року відбувся 5-й Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Симфонія кольорів - Самоцвіти" в м. Вінниця.

Дипломом 1-го ступеня нагороджена:

Політанська Антоніна

Намінація: Образотворче мистецтво.

Дипломом 2-го ступеня нагороджена:

Буяльська Валерія

Номінація: Ілюстрація до твору.

Дипломом 3-го ступеня нагороджені:

Заплішна Ніка

Номінація: Ілюстрація до твору

Журба Анастасія

Номінація: Ілюстрація до твору

Полторецька Анастасія

Номінація: Ілюстрація до твору

Викладач – Бас Світлана Миколаївна.

28 лютого 2021 року відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "Квіти весни" в м. Київ.

Дипломом лауреата 1-го ступеня нагороджені:

Артюшенко Кіра

Номінація: декоративно-ужиткове мистецтво: Петриківський розпис

Осіпова Маша

Номінація: Декоративно-ужиткове мистецтво: Писанкарство

Осіпова Маша

Номінація: Декоративно-ужиткове мистецтво: Петриківський розпис

Викладач – Бас Світлана Миколаївна.

Вітаємо переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячого юнацького та молодіжного мистецтва!


Повернутися назад