Головна > Черкаси та область / Статистика > На Черкащині на 18 відсотків зросла середня зарплата – статистика

На Черкащині на 18 відсотків зросла середня зарплата – статистика


5-04-2021, 21:10. Розмістив: Тетяна Стеценко

зростанняЯк повідомили у Головному управлінні статистики у Черкаській області, у січні-лютому 2021 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю робітників 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2020р. збільшився на 18,3% і становив 10526 грн.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, фінансова та страхова діяльність, а серед промислових видів діяльності – виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3-1,9 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, в установах поштової та кур’єрської діяльності і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.


Повернутися назад