Головна > Черкаси та область / Футбол > У Каневі відбувся футбольний турнір, присвячений воїнам АТО/ООС

У Каневі відбувся футбольний турнір, присвячений воїнам АТО/ООС


6-05-2021, 10:36. Розмістив: Тетяна Стеценко

У Каневі відбувся футбольний турнір, присвячений воїнам АТО/ООС

Наприкінці квітня на міському стадіоні в Каневі відбувся Відкритий дитячо-юнацький турнір з футболу, присвячений воїнам АТО/ООС серед юнаків.

У змаганні взяли участь 4 команди:

- ДЮСШ (м. Яготин);

- «Рось» (м. Біла Церква);

- ФК «Олімп» (м. Сміла);

- ДЮСШ (м. Канів).

На церемонії відкриття були присутні представники ветеранів АТО/ООС, Канівської міської ради та Канівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

- Вітаю Вас на традиційному турнірі, присвяченому пам’яті славних героїв, які захищали і захищають наш край в зоні АТО/ООС. Завдяки їм ми вистояли проти російської агресії, і остаточна перемога буде за нами, тому що з нами сила, з нами віра, з нами Бог, – з вітальним словом до учасників змагань звернувся капітан Збройних сил України, ветеран АТО Микола Порожній.

Заступниця міського голови Тетяна Жівотова побажала всім командам перемоги та висловила особливі слова вдячності воїнам АТО/ООС за подвиг, який вони здійснили, захищаючи нашу Батьківщину.

В ході заходу капітани команд разом з ветеранами поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України. Далі до слова було запрошено головного суддю змагань Станіслава Цибу, який оголосив про початок змагання.

У підсумку найсильнішими виявились юні вихованці ФК «Олімп» міста Сміла, друге місце посіла команда ДЮСШ з Яготина, третє – «Рось» – з Білої Церкви. Переможці були нагороджені медалями та кубками. Вітаємо всіх учасників.

Нагадаємо, що даний турнір було започатковано для того, щоб гідно вшановувати пам’ять полеглих героїв АТО.Повернутися назад