Головна > Черкаси та область / Спорт > Змагання з волейболу пройшли у місті Кам’янка

Змагання з волейболу пройшли у місті Кам’янка

14-01-2015, 08:21. Розмістив: Віктор Мельник

турнір з волейболу серед жіночих команд «Різдвяні зорі»8 січня в місті Кам’янка у спортивному залі ЗОШ №1 відбувся відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд «Різдвяні зорі». Виборювати перемогу прибуло 5 команд з міст Кам’янка, Чигирин, Чорнобай, Сміла та Кіровоград.

Змагання проходили за коловою системою з трьох партій (до двох перемог). Чигиринські волейболістки перемогли команду Кіровограда (2:0), Сміли (2:0), поступились у тайм-брейку команді Чорнобаю (1:2) і не змогли взяти гору над господарями майданчика. Чигиринці мали перевагу в кінці другої партії та не реалізували свій матч-бол, поступившись з рахунком 26:28. Золото турніру вибороли кам’янчанки, які перемогли усіх суперників. Команди Чорнобаю і Чигирина здобули рівну кількість очок (7) і за результатами особистої зустрічі чорнобаївські спортсменки отримали срібло турніру, а чигиринці - бронзу.

Організатори змагань всім учасницям вручили пам’ятні сувеніри, а переможцям і призерам - медалі і грамоти сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Кам’янської райдержадміністрації. За збірну команду Чигирина грали: Наталія Ременюк, Ірина Ходосовська, Ярослава Кульшай, Наталія Дяченко, Надія Смолій, Людмила і Вікторія Захарченки.