Головна > Черкаси та область / Україна / Війна РФ проти України / Спорт > Юна черкащанка виборола перше місце серед жінок на Всеукраїнському шаховому турнірі

Юна черкащанка виборола перше місце серед жінок на Всеукраїнському шаховому турнірі

25-07-2021, 18:52. Розмістив: Віктор Мельник

Анна Калашник, вихованка позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради

Анна Калашник, вихованка позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, виборола золоту медаль у заліку серед жінок та п’яте місце в основному заліку Всеукраїнського шахового турніру «Херсон – 2021».

Спортивний захід відбувся у Херсоні з 15 по 20 липня. Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі за швейцарською системою у дев’ять турів. Склад турніру виявився досить сильним. У турнірі взяли участь 45 шахістів першого та другого розрядів. Контроль часу – 60 хвилин на партію кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід.

Вітаємо юну спортсменку та її тренера Андрія Чопорова з вдалим виступом на змаганнях, бажаємо нових перемог!