Головна > Черкаси та область / Європа / Бокс > Боксерка з Ватутіного стала чемпіонкою Європи серед молоді

Боксерка з Ватутіного стала чемпіонкою Європи серед молоді

23-04-2022, 20:36. Розмістив: Віктор Мельник

Боксерка з Ватутіного Тетяна Довгаль виборола перемогу у ваговій категорії до 60 кілограмів на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Про це інформують в управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА.

Боксерка з Ватутіного Тетяна Довгаль

Змагання тривали у Болгарії з 13 до 22 квітня. Тетяна Довгаль представляла Черкаську область у складі збірної України.

У заключний день турніру глядачі стали свідками фінальних поєдинків. У цей день черкаська боксерка провела бій у фіналі проти Серрм Яссіки Меліни з Фінляндії у ваговій категорії 60 кілограмів. Тетяна зуміла перемогти суперницю та стала чесмпіонкою Європи з боксу серед молоді.

Загалом українці здобули на цих змаганнях дев’ять нагород різного гатунку.