Головна > Черкаси та область / У світі / Спорт > Черкасець Сергій Куліш протягом тижня здобув три медалі на етапі Кубку світу

Черкасець Сергій Куліш протягом тижня здобув три медалі на етапі Кубку світу

6-06-2022, 15:12. Розмістив: Віктор Мельник

Етап Кубку світу зі стрільби кульової триває у столиці Азербайджану – Баку. Розпочався він 31 травня, а завершиться 6 червня. У складі збірної України змагається срібний призер Олімпійських ігор 2016 року Сергій Куліш з Черкас.

Сергій Куліш з Черкас

Про успіхи спортсмена інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА.

2 червня спортсмену вдалось додати ще одну міжнародну нагороду до свого активу. Сергій змагався на дистанції 50 метрів з трьох положень. У підсумку рівних Кулішу не було і він став переможцем Кубку світу, отримавши золоду медаль.

3 червня Куліш разом Олександром Галкіним та Олегом Царьковим виборов командну бронзу Кубку світу з кульової стрільби у командній першості. Спортсмени змагались у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень.

У неділю Сергій здобув чергову нагороду. Куліш разом Дарією Тиховою вибороли срібну медаль у змішаних командах у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень.