Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Черкаський спортсмен отримав чергову перемогу на змаганнях у Люксембургу

Черкаський спортсмен отримав чергову перемогу на змаганнях у Люксембургу

29-07-2022, 11:59. Розмістив: Сергій Корнелюк

Черкаський спортсмен Денис Рижий

Черкаський спортсмен Денис Рижий взяв участь у змаганнях чемпіонату зі спринтерської дистанції та став чемпіоном у категорії «Юніори», здобувши друге місце у загальному заліку.

Це не перші змагання спортсмена у Люксембургу, де він взяв участь та отримав найвищі нагороди, - повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області .

Нагадаємо, що Денис Рижий почав свою спортивну кар’єру з відділення «триатлон» КДЮСШ №2 ЧМР, куди прийшов займатись у 10-річному віці. Разом зі своєю тренеркою Оленою Серветник за майже 8 років вони здобули численні перемоги на змаганнях різного рівня. Як провідний спортсмен, Денис отримував стипендію Черкаської міської ради та міського голови. З 2020 року хлопець тренується у Школі вищої спортивної майстерності.