Головна > Україна / Політики > Черкаські нардепи – у топ-10 найбільш одіозних мажоритарників

Черкаські нардепи – у топ-10 найбільш одіозних мажоритарників


23-10-2014, 16:09. Розмістив: Сергій Корнелюк

РадаГромадські активісти оприлюднили топ-10 одіозних кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах, які є фігурантами антикорупційних журналістських розслідувань.

Як передає кореспондент «УНІАН», список кандидатів-корупціонерів представили координатор руху «Чесно» Інна Борзило та представник Центру протидії корупції Дар'я Калинюк.

Зокрема, в список потрапили такі відомі політики, як колишній секретар Київради Олесь Довгий, одіозний власник автозаправок WOG Ігор Єремеєв, скандально відомий комуніст і екс-голова Митної служби України Ігор Калєтнік, народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов, бізнесмен Сергій Клюєв і екс-міністр оборони Олександр Кузьмук.

Також в список потрапили ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський, колишній міністр транспорту Микола Рудьковський, екс-спікер ВР Володимир Литвин і екс-«регіонал» Антон Яценко.

Активісти зазначили, що ці одіозні мажоритарники знову намагаються потрапити до Верховної Ради, балотуючись на округах в невеликих містах і селищах, де живуть люди, які мають обмежений доступ до Інтернету, і таким чином правду про кандидатів виборці дізнаються або з партійної преси, або від агітаторів.

Також активісти зазначили, що найбільш впізнавані прізвища корупціонерів-мажоритарників, яких вдалося ідентифікувати активістам, були підтримані партією «Блок Петра Порошенка» – 5 кандидатів, і партією «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» – 5 кандидатів.

Таким чином активісти хочуть привернути увагу громадськості, щоб виборці більш уважно вивчали біографії кандидатів в народні депутати і не сприяли тому, щоб корупціонери повернулися у владу.


Повернутися назад