Головна > Черкаси та область / Футбол > Олександр Ющенко з Черкас провів свою 2-гу гру у складі юнацької збірної команди України (U-19)

21-11-2022, 08:28. Розмістив: Дмитро Бойко

Молодіжна збірна України з футболу U-19 у другому раунді кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2023 розгромила збірну Кіпру.

Рахунок у матчі з пенальті відкрив Іван Варфоломєєв на 10-й хвилині гри. За 10 хвилин півзахисник «Омонії» Андреас Савва зрівняв рахунок. Команди з нічийним результатом пішли на перерву.

На 67-й та 69-й хвилинах зустрічі гравець київського «Динамо» Антон Царенко забив свої голи та забезпечив збірній України комфортну перевагу. Масну крапку у матчі поставив Олег Федор на 79-й хвилині.

Відзначимо, що свій другий матч у складі збірної України зіграв 17-річний вихованець черкаського ФК «МАКС» Олександр Ющенко (на знімку – нижній ряд, другий зліва направо), який зараз є гравцем ФК “Шахтар” U-19. Якщо у першому матчі проти Косово (1:0) Ющенко вийшов на заміну, то гру проти Кіпру він почав зі стартових хвилин.