Головна > Інтернет > Просування в інтернеті за допомогою контекстної реклами: як це працює

Просування в інтернеті за допомогою контекстної реклами: як це працює


19-12-2022, 20:24. Розмістив: Дмитро Бойко

Для підвищення конверсії та ефективного залучення трафіку фахівці маркетингових компаній використовують різноманітні методи. Одним із найдієвіших інструментів є реклама сайту, яку бачать люди, що формують цільову аудиторію конкретної компанії.

Тобто, оголошення про продаж шкільного приладдя бачать батьки школярів, а рекламу СТО у Харкові — автовласники, які мешкають у цьому місті. Такий чіткий таргетинг можливий завдяки сервісу контекстної реклами Google Ads, в якому застосовуються складні алгоритми для оцінки поведінкової моделі користувачів в інтернеті та інших параметрів: вік, стать, регіон проживання, інтереси. У Києві замовити контекстну рекламу та її налаштування можна у вебстудії Artjoker, де вам гарантують помітні результати вже найближчими днями після початку професійного просування.

Очевидні переваги рекламних кампаній у Google Ads

Не секрет, що реклама оточує середньостатистичну людину повсюдно, і ми здебільшого перестаємо звертати на неї увагу. Але коли потрібно щось купити чи скористатися якоюсь послугою, ми заходимо до мережі та починаємо шукати конкретні товари. Історія пошуків зберігається у браузері, на її основі складають коло інтересів користувача. Для будь-якої компанії вигідно, коли на першому місці пошукової видачі з'являється саме її реклама сайту в інтернеті у вигляді товарного оголошення із зазначенням діапазону цін та короткими описами. Дійсно зацікавлений користувач у дев'яти випадках із десяти перейде за запропонованим посиланням.

Варто поглянути й на інші переваги цього способу просування:

  • економні витрати бюджету, гроші з балансу списуються за клац, а не за покази;
  • детальна статистика щодо кожної товарної позиції — покази, переходи, покупки;
  • гнучкі налаштування аж до району міста та часу показу оголошень у пошуку;
  • кілька типів націлювання — контекстне, аудиторне, за видом пристроїв, якими користуються потенційні клієнти;
  • замовити рекламу та її розміщення можна на різних майданчиках – пошукова видача, продукти Google (Gmail, Youtube, мапи), мільйони сайтів, під'єднаних до Google Ads.

Зазначимо, що схожі рекламні сервіси мають й інші популярні пошукові системи та соціальні мережі: Facebook, Instagram, Yandex, Telegram, Twitter тощо. Запустити власну рекламну кампанію можуть усі охочі. Але для отримання реальної віддачі краще відразу ж звернутися до професіоналів у сфері інтернет-маркетингу.

Вебстудія «Арт Джокер»: просування сайтів в Україні

Панель керування Google Ads не відрізняється складністю, але для ведення дійсно ефективної кампанії знадобиться довга і кропітка робота. Насамперед є маса налаштувань, які впливають на таргет. Якщо бажаєте, аби реклама вашої фірми в Харкові демонструвалася саме харків'янам, а не мешканцям Одеси чи Львова, послуги контекстної реклами краще замовляти у спеціалістів. В агентстві вебмаркетингу «Арт Джокер» бізнесу запропонують професійний підхід до запуску та проведення кампанії:

  • всебічний аналіз та аудит;
  • складання семантичного ядра для виокремлення ключових фраз, за котрими вас знаходитимуть в інтернеті;
  • налаштування за різними параметрами — цільова аудиторія, регіон, години показу;
  • розроблення товарних карток, яскравих та привабливих оголошень;
  • звітність впродовж усіх етапів проведення кампанії.

Потішать замовника й доступні ціни налаштування контекстної реклами. Запуск кампанії можливий у короткі терміни від трьох діб, що гарантовано відіб'ється на зростанні продажів та появі унікальних відвідувачів на ваших сайтах.


Повернутися назад