Головна > Черкаси та область / Спорт > ФК «Земельник став володарем Кубку Черкащини з футзалу

ФК «Земельник став володарем Кубку Черкащини з футзалу

27-01-2023, 07:37. Розмістив: Дмитро Бойко

26 січня у фінальному матчі зустрілися «Карбон» (Черкаси) і «Земельник» (Кропивницький)

кубок із футзалу

«Карбон» (Черкаси) – «Земельник» (Кропивницький) – 0:4 (0:2)

Голи: Манастирний, Мачелюк, Лопушенко, Лобода

У фінальному матчі зустрічаються команди, які вдало подолали груповий етап змагань і виграли півфінальні матчі. Арбітри зустрічі Олег Гопка і Олександр Євтушевський.

У перші тридцять секунд зустрічі команди обмінялися не точними ударами по воротах.

На початку другої хвилини гри удар з 12-13 метрів зі штрафного у виконанні Лободи досяг своєї мети – 0:1. Магльований на цей особливо не складний удар не зреуагував. Не пройшло і 20 секунд як гравець Земельника перехоплює м’яч у, здається у Молокова, і по ходу обігравши Магльованого збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів – 0:2.

Звісно, що такий розвиток подій змусив черкащан додавати у швидкості і спортивній агресивності. Наступні 3 хвилини м’ячем намагаються більше володіти карбонівці, але створити гольовий момент не вдається.

Земельник виграючи раціонально розподіляє сили між своїми захисними і атакувальними діями. Карбон атакує сподіваючись на вдалі дії попереду Колоса, але той постійно під щільною опікою суперників. Двічі кропивницькі футзалісти перехоплювали м’яч і виходили сам на сам з голкіпером черкащан і обидва рази краще грав страж карбонівських воріт.

Варто відзначити, що десь із сьомої хвилини зустрічі Карбон більше володіє м’ячем і частіше на половині поля суперника, але кропивницькі гравці, застосовуючи пресинг, не дають черкащанам прицільно пробити.

У завершальну хвилину 1-го тайму команди обмінялися помилками, які ледь не призвели до забитих голів. Команди пішли на перерву.

На другій хвилині 2 тайму Молоков сильно пробиває по воротах Земельника –  Травкін на цей складний удар реагує. Земельнику рахунок на табло дозволяє не поспішати відповісти таким же гострим моментом.

На 15 хвилині у Карбона два моменти, які були близькими до гострих. А от цього разу гості відповідають гострою атакою, де м’яч влучає у стійку воріт.

За шість хвилин до фінальної сирени Манастирний у Земельника не сильним ударом, після якого шкіряна куля потрапляє у ворота черкащан, робить заявку своєї команди на перемогу досить таки вагомою – 0:3. Карбон робить відчайдушну спробу змінити хід подій, але довести справу до прицільного удару не вдається. А на 20 хвилині м’яч вчетверте влетів у ворота Карбона – 0:4

Програючи з різницею у чотири голи черкащани перейшли до гри з п’ятим. Але швидко спливав час зустрічі і у Карбона все менше було часу, щоб щось зробити.

Земельник завершальну частину поєдинку провів безпомилково і у підсумку, вигравши, став володарем почесного трофею.