Головна > Черкаси та область / Суспільство / Спорт > Черкаські орієнтувальники привезли з чемпіонату України 9 медалей

Черкаські орієнтувальники привезли з чемпіонату України 9 медалей

13-05-2023, 10:39. Розмістив: Дмитро Бойко

Командний чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, на окремих дистанціях) зі спортивного орієнтування відбувся з 3 по 7 травня у Чернівцях.

Збірну команду Черкаської області представляло 20 спортсменів.

У загальнокомандному заліку команда області серед дорослих спортсменів посіла 4 місце з 15 команд України. А у командному заліку серед юніорів та юнаків команда зайняла 5-те місце з 30 команд серед 19 областей.

В індивідуальному заліку спортсмени області вибороли 9 нагород різного гатунку. Третє місце - Даніела Панченко (коротка дистанція), друге місце - Віра Запісочна (подовжена дистанція), друге місце - 3-х етапна естафета (Анастасія Зелена, Іванна Панченко, Даніела Панченко), третє місце - 3-х етапна естафета у складі команди Максим Сухенко, Єгор Зозуля, Назар Глущенко, третє місце - Іванна Панченко (спринтерська дистанція).

Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовим виступом. Бажаємо ще більше нагород на наступних змаганнях.