Головна > Україна / Головне / Суспільство > Брати з Черкащини призупинили службу у французькому іноземному легіоні, щоб захищати Україну

Брати з Черкащини призупинили службу у французькому іноземному легіоні, щоб захищати Україну


19-01-2015, 15:32. Розмістив: Тетяна Стеценко

Французький іноземний легіон


Два брати з Черкащини призупинили службу у Французькому іноземному легіоні і повернулися захищати Неньку. Другий після виконання завдань вже повернувся до Франції. Перший… Про першого розповіли наступне: хлопець хотів в морську піхоту, але … не пройшов медкомісію у військкоматі!
Хлопці! Легіонер не пройшов нашу медкомісію! Ми кого в морпіхи беремо?! Самих мегакіборгів з кіборгів?! Я з кримської весни хочу потиснути руку командирам 1 і 501 батальйонів морської піхоти (не плутати майора Нікіфорова, який вивів 501 з Керчі з гнидою-підполковником, який переметнувся до ватників). Тепер я неодмінно це маю зробити. Так ось легіонер дуже наполягав і служить тепер в одному з спецбатів МВС,

— написав у Facebook Заступник начальника штабу командування “Північ ” і один з кращих вітчизняних фахівців в області артилерії Віктор Кевлюк, повідомляє Про головне.

Довідково:

Французький іноземний легіон створив 9 березня 1831 король Луї Філіпп I на базі кількох полків-попередників. Одним із них був Régiment de Hohenlohe під командою німецького князя і французького маршала Людвіґа (Луї) Алоїса фон Гогенлое-Бартенштайна (Ludwig Aloys von Hohenlohe-Bartenstein). Цей полк воював за роялістів в роки Великої французької революції, а пізніше служив королю Карлу X.

Французький іноземний легіон (фр. Légion étrangère) — унікальна військова складова французької армії.

Легіон був провідним учасником у всіх вирішальних мілітарних моментах історії Франції. За 175 років 35 тисяч військовиків легіону загинули у війнах, останній - 19 лютого 2013 року в Малі. Легіонери мають велику популярність - 14 липня під час військового параду на Єлисейських полях натовп бурхливо вітає солдатів у білих одностроях, що марширують у повільнішому за інших темпі в супроводі власного духового оркестру. Проходячи перед урядовою трибуною, легіонери не перешиковуються в колону по двоє, бо Легіон - «єдиний і нероздільний». Раніше легіон нараховував до 35 000 осіб, нині особовий склад скоротився до 7700.


Повернутися назад