Головна > Черкаси та область / Україна / Суспільство / Футбол > Черкащанин Артем Довбик забив вирішальний гол за збірну України в матчі плей-оф ЄВРО-2024

Черкащанин Артем Довбик забив вирішальний гол за збірну України в матчі плей-оф ЄВРО-2024

22-03-2024, 16:59. Розмістив: Дмитро Бойко

Національна збірна України в межах півфіналу плей–оф кваліфікації Євро-2024 здобула виїзну вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною.

У складі синьо-жовтих відіграли два вихованці черкаського футболу – Віталій Миколенко і Артем Довбик.

Перший тайм видався багатим на боротьбу, яка велася на кожному клаптику поля. Українці більше володіли м’ячем, однак пройти щільну оборону суперників не вдавалося. Ударів з обох сторін було небагато, хоча й під кінець тайму боснійці стали атакувати гостріше.

На старті другого тайму українці провели кілька непоганих атак, але без завершення. Натомість на 56-й хвилині боснійці забили – після кутового м’яч підхопив Дедич і з допомогою рикошету від Матвієнка відправив м’яч у ворота Луніна.

Після цього господарі закрилися на власній половині поля, проте нашим хлопцям ніяк не вдавалося пройти їхні оборонні редути.

Проте підопічні Сергія Реброва зуміли перевернути гру. На 85-й хвилині наша команда таки зрівняла рахунок – Мудрик перевів на правий фланг на Коноплю, простріл якого замкнув Яремчук. А незабаром уже Довбик головою замкнув подачу Яремчука з лівого флангу, вивівши збірну України вперед.

У підсумку синьо-жовті здобули вольову перемогу в непростому поєдинку в Зениці – 2:1. Тепер наша команда розіграє путівку на Євро-2024 зі збірною Ісландії, яка в іншому півфіналі пройшла Ізраїль. Матч відбудеться 26 березня на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» у польському Вроцлаві о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).

Голи: Матвієнко (56, автогол) – Яремчук (85), Довбик (88).

Україна: Лунін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Бражко (Яремчук, 81), Зінченко (к) (Маліновський, 76), Зубков (Гуцуляк, 76), Судаков, Мудрик, Довбик (Таловєров, 90+2).