Головна > Україна / Спорт > Черкащина взяла п'яте загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі стрільби з лука

2-02-2015, 19:19. Розмістив: Віктор Мельник

чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні

З 26 по 30 січня 2015 року в місті Суми відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні. Позмагатися за звання найсильніших, а також вибороти право представляти Українських Робін-Гудів на чемпіонаті Європи в Словенії зібралося 170 спортсменів із 10 областей України. Змагання проводились у двох вікових категоріях. Представники блочного луку змагались окремо, інформує Черкаський спорт.

На жаль, за браком коштів Черкаські лучники не були представлені у всіх категоріях, тому захищати честь області поїхали найсильніші. Минулорічна чемпіонка України Щепак Юлія і на цей раз підтвердила свою майстерність, посівши 9 місце серед найсильніших представниць національної збірної України. А серед 8 юніорок, учасниць фіналу, опинились 2 черкащанки: майстри спорту Новіцька Софія та Хвиль Христина. На підступах до ¼ фіналу наші дівчата перемогли представниць збірної України зі Львова, Чернівців та Сум. В фінальному раунді Софія Новіцька посіла 5 місце, чим виборола право приймати участь разом із шістьома найсильнішими юніорками України у заключному етапі відбору для участі у чемпіонаті Європи.

В командній першості черкаські юніорки посіли високе п’яте місце, пропустивши вперед тільки представниць чотирьох найсильніших областей України, де стрільба з лука є пріоритетним видом спорту.

Зараз, наймолодші черкаські Робін-Гуди готуються до участі у чемпіонаті України серед кадетів у вікових категоріях до 16 та до 14 років, що відбудеться в місті Чернівці на початку березня.