Головна > Черкаси та область / Футбол > У Смілі пройшов чемпіонат району з міні-футболу

У Смілі пройшов чемпіонат району з міні-футболу

10-02-2015, 16:09. Розмістив: Тетяна Стеценко

футболВ суботу, 7 лютого, на базі СК «Авангард», відбулися фінальні зустрічі відкритої першості Смілянського району з міні-футболу 2015. Цього року до змагань долучилися 8 футбольних команд-аматорів з населених пунктів району та м. Сміла.

До заключного етапу першості дісталися команди переможниці групових зустрічей, а саме: «Еліта» (с. Сунки), «Рубін» (с. Балаклея), «Старт» (с. Костянтинівка) та «РЕМ-БУД» (м. Сміла). Найдовше тримала інтригу зустріч між командами фіналістами «Рубін» - «РЕМ-БУД», які, за підсумками відбіркових матчів, посіли перші групові місця. Лише на останніх хвилинах, команді з с. Балаклея, пощастило вийти вперед на один забитий м’яч, завершивши матч з рахунком 2:1.

Два тайми протистояння, нажаль, не залишились без травм. В середині першого тайму, форвард міської команди Ігор Римський зазнав ушкодження стопи і не зміг продовжити гру.

Після закінчення матчів, команди привітав голова районної ради Василь Латенко. Василь Миколайович побажав спортсмена наснаги, рішучості, нових спортивних звершень, вручив переможцям та призерам пам’ятні призи.

Організатор змагань – сектор у справах сім’ї, молоді та спорту дякує учасникам змагань, спортактиву Смілянського району, суддівській колегії (головний суддя Ігор Новочуб).