Головна > Черкаси та область / Баскетбол / Відео > Золотоніські баскетболісти відіграли останній тур чемпіонату

Золотоніські баскетболісти відіграли останній тур чемпіонату

12-02-2015, 10:10. Розмістив: Тетяна Стеценко

чемпіонат Золотоноші з баскетболуУ спортивному залі гімназії відбувся останній тур чемпіонату Золотоноші з баскетболу. В заключний ігровий день грались два матчі: у вирішальному для себе матчі зустрічалися “Алюр” та “Меджик”, а закривали змагання “Легіон” і “Кіндер”.

Найцікавішою і видалася перша гра, де боротьба точилася з першої до останньої секунди. Особливо захоплива кінцівка: “+5″ за хвилину до кінця зустрічі на користь “Меджика” і неймовірні два триочкові від Ігоря Поліщука, що дозволило “Алюру” перемогти з рахунком 75:74. Щоправда, цей “камбек” так і не дозволив їм посісти вище місце, пише Золотоноша.

Другими вийшли на майданчик “Кіндер” та вже цьогорічний чемпіон “Легіон”. Попри відсутність мотивації, тут також спостерігалася доволі цікава боротьба, яку в тайм аутах розбавляли гості: до Золотоноші завітали гості – дівчата з колективу “Golden ladies”, групи підтримки “Черкаських Мавп”.

В ролі почесних гостей на закритті були присутні гравець “Мавп” Дмитро Скапінцев, а також директор клубу Володимир Гриценко. Вони й взяли участь в нагородженні переможців турніру. Сама ж гра закінчилась з рахунком 86:61 на користь лідерів.

Цьогорічний чемпіон міста -“Легіон”, друга позиція за “Меджиком”, а третю сходинку посів -“Алюр”. Кращім гравцем турніру було визнано – Андрія Шимулю з “Легіона”.