Головна > Україна / Футбол > «Черкаський Дніпро» поступився «Оболоні»

«Черкаський Дніпро» поступився «Оболоні»

12-02-2015, 16:12. Розмістив: Сергій Корнелюк

Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" поступився своєму головному конкуренту у Другій лізі. Правда гра проти «Оболоні» цього разу мала товариський характер. Сьогодні у рамках підготовки до весняної частини сезону фаворити Другої ліги зіграли між собою у Києві. У рівній грі перемогу святкували господарі – 3:2.

За словами очевидців у першому таймі дніпряни навіть переважали свого суперника і за підсумками першої сорокап’ятихвилинки вели з рахунком 1:0. Черговий гол забив Батальськи, який вдало скористався нагодою після пробиття Бушманом штрафного. У другому таймі краще свої гольові моменти використовувала «Оболонь», про що свідчить три голи поспіль. Наприкінці матчу гості мали низку моментів. Зокрема Довбик не реалізував вихід один-на-один. На останніх хвилинах головою свій гол забив Качур, пише Черкаський спорт. http://cherkassy-sport.com/futbol/7049-lcherkaskyj-dnipror-prostupyvsja-lobolonir

Вже традиційно зустріч цих команд ознаменувалася великою кількістю боротьби. Про що свідчить відразу два вилучення у «Дніпра». Зважаючи на товариський ранг гри догравали матч клуби у рівних складах.

«Оболонь-Бровар» - «Черкаський Дніпро» 3:2 (0:1)

Голи: ... – Батальський (35), Качур (90)