Головна > Черкаси та область / Баскетбол > "Мавпи" виграють третій виїзний матч поспіль!

"Мавпи" виграють третій виїзний матч поспіль!

28-10-2014, 18:08. Розмістив: Сергій Корнелюк

"Мавпи" виграють третій виїзний матч поспіль!«Дніпро-Азот» - «Черкаські Мавпи» 81:97 (13:27; 18:25; 24:23; 26:22)

«Черкаські Мавпи» здобули свою третю поспіль виїзну перемогу. Цього разу «Мавпи» впевнено переграли на виїзді «Дніпро-Азот». Результативний матч завершився з рахунком 97:81. Запорукою успіху нашої команди стала вдала гра у першій половині матчу, яку хлопці Максима Міхельсона виграли з рахунком 51:31.

Черкащани розпочали матч дуже агресивно. Потужний індивідуальний пресинг у захисті кілька разів призвів до важливих перехоплень. А два триочкових від Ранделса і Кальніченка допомогли комфортно почувати себе «Мавпам» у нападі. Як результат, гості провели прекрасний стартовий відрізок гри – 12:4. Азотівці «огризнулися» дальнім від Дикого, але на фоні результативних атак з периметра Кобця і Кальніченка ця трьошка виглядала доволі сиротливо. Перший період черкасці завершили з переконливою різницею – 13:27.

Впіймавши кураж, «Черкаські Мавпи» продовжили домінувати на майданчику. Відштовхуючись від зразкового захисту, команда Максима Міхельсона на старті другого періоду зробила черговий ривок – 10:0. Підсумував його потужний данк від Хемілтона. Трохи згодом ефектні атаки згори завершували по черзі Кальніченко та Кобець. Приголомшені таким станом речей свої перші очки в періоді господарі здобули аж на 6-ій хвилині. Лише після того, як різниця у рахунку наблизилася майже до 30-ти очок (20:46!), «Мавпи» дали «Азоту» трохи більше простору на периметрі. Цим відразу скористався Харіс, два дальні влучання американського захисника дозволили господарям дещо скоротити своє відставання – 31:52 – після першої половини гри.

Після великої перерви азотівці кинулися відігравати своє відставання. На себе узяв лідер «Азоту», Юджин Харіс самотужки став автором ривка господарів. Після його кількох влучних атак поспіль рахунок став 48:65. У цей момент чітко простежувалося, як саме намагаються відіграти своє відставання гравці «»Азоту». Гості виставили на триочковій дужці свою артилерію і з перемінним успіхом стріляли здалеку. Лише один Харіс виконав 15 дальніх атак (!), шість влучань допомогли американцю стати найрезультативнішим гравцем поєдинку: 30 очок та 7 передач. Черкащани у ці хвилини зробили ставку в атаці на Станіслава Завадського, і не даремно, бігмен гостей приніс своїй команді 10 очок поспіль.

На заключну десятихвилинку «Мавпи» виходили маючи переконливу різницю – 75:55. «Азоту» нічого не залишалося, як посипати кошик суперника дальніми атаками і намагатися нарощувати швидкість. Епізодично це навіть допомагало скорочувати відставання, однак справді гарячій десятихвилинці не дали відбутися гості, які реалізували кілька важливих атак. Особливо продуктивним у вирішальному відтинку гри був Чумаков. Також слід відзначити Андрія Кальніченка, капітан «Мавп» здобув у цій грі 23 очки та 3 підбирання і допоміг команді оформити третю поспіль виїзну перемогу – 97:81.

Таким чином, черкасці у піднесеному настрої повертаються у Черкаси, де вже 31-го жовтня приймуть «Ферро-ЗНТУ».