Головна > Черкаси та область / Спорт > Черкаському СБУшнику присвоїли звання «Сенсей»

Черкаському СБУшнику присвоїли звання «Сенсей»

15-02-2015, 11:37. Розмістив: Тетяна Стеценко

кіокушинкай каратеСпівробітник Управління Служби безпеки України в Черкаській області Володимир Блуд став переможцем Кубка України з кіокушинкай карате у розділі «куміте» ‒ контактному виді бойового мистецтва, що відбувся у Вінниці.

Володимир, неодноразовий призер чемпіонатів України, Європи та Євразії, вкотре підтвердив свій високий клас. Здобувши п’ять перемог над спортсменами з різних областей України, він став чемпіоном у ваговій категорії до 80 кг. Вінницький турнір є першим відбірковим етапом для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться у травні 2015 року в Румунії, пише Прочерк.

Під час турніру також відбулися атестаційні тести для спортсменів відповідно до програми «25-ї Міжнародної зимової школи «Вінниця-2015». Міжнародна комісія, до складу якої входили представники Австралії, Японії, Молдови та України, високо оцінила бойову майстерність Володимира Блуда і надала йому найвищий кваліфікаційний ступінь – «3 дан» та присвоїла звання «Сенсей», інформують у прес-групі УСБУ області.

Співробітник Управління Служби безпеки України в Черкаській області Володимир БлудСпівробітник Управління Служби безпеки України в Черкаській області Володимир Блудкіокушинкай карате, розділ «куміте»кіокушинкай карате, розділ «куміте»