Головна > Україна / Спорт > Черкасці орієнтувальники у командному заліку стали бронзовими призерами чемпіонату України

29-10-2014, 09:42. Розмістив: Віктор Мельник

Спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради

Спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради взяли участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (багатоборство) та чемпіонаті України серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування (багатоборство) в м. Києві.

За нагороди боролося близько 700 спортсменів з 22 областей України. Кращих визначали на трьох дистанціях – середній, довгій та спринтерській.

За результатами змагань в особистому заліку учні нашої посіли наступні місця:

Перший день змагань (середня дистанція в заданому напрямку)

І місце – Зелена Анастасія (Жінки, 11 років), Позняховська Вікторія (Ж-13).

ІІ місце – Миронюк Аліна (Ж-13), Іванишин Євген (Чоловіки, 10 років), Липа Андрій (Ч-13).

ІІІ місце – Погребець Іван (Ч-12), Сухецький Іван (Ч-16).

Другий день змагань (довга дистанція в заданому напрямку)

І місце – Пунда Дар’я (Ж-11), Миронюк Аліна (Ж-13), Зачешигрива Богдан (Ч-14).

ІІ місце – Зелена Анастасія (Ж-11), Позняховська Вікторія (Ж-13).

ІІІ місце – Іванишин Євген (Ч-10), Погребець Данило (Ч-13).

Третій день змагань (спринт в заданому напрямку)

І місце – Миронюк Аліна (Ж-13)

ІІІ місце – Голінько Анна (Ж-11), Погребець Данило (Ч-13), Ткаченко Анжела (Ж-18).

У загальнокомандному заліку на чемпіонаті України (багатоборство) збірна команда Черкаської області посіла ІІІ місце, а в чемпіонаті України серед юнаків та юніорів (багатоборство) наша збірна була восьмою.

Підготували черкаських спортсменів тренери Чорна Ю.М., Уфімцева Т.С. та Биченко Б.О