Головна > Україна / Спорт > Черкаські лучники в призах на міжнародних змаганнях

Черкаські лучники в призах на міжнародних змаганнях

3-03-2015, 19:22. Розмістив: Віктор Мельник

Софія Новіцька вперше взяла участь у чемпіонаті Європи

Черкаські лучники завершили зимовий сезон. У середині лютого з бронзовою медаллю повернувся з міжнародних змагань молодий представник кадетської обласної команди Данило Піскун (12 років) - у фіналі змагань він поступився тільки двом старшим і досвідченим представникам збірної команди Молдови (яка, до речі, використовувала цей старт як відбірковий на Чемпіонат Європи), пише Черкаський спорт. http://cherkassy-sport.com/another/7146-cherkaski-luchnyky-v-pryzah-na-mizhnarodnyh-zmagannjah

Естафету гідно підхопила 18-ти річна Софія Новицька (Майстер Спорту України, кандидат в національну збірну). Пройшовши всі етапи відбору, Софія увійшла в трійку кращих юніорок України і в складі збірної команди брала участь у чемпіонаті Європи (м Копер, Словенія). У елімінаційному раунді Софія показала свій особистий рекорд (294 очки з 300 можливих) і була третьою.

У фінальному раунді юна спортсменка посіла 9 місце, поступившись в особистій дуелі грузинській спортсменці, котра завоювала в підсумку срібло. У складі збірної команди Новіцька стала четвертою. Потрібно відзначити, що це був перший досвід участі нашої юніорки у змаганнях такого рівня. Тренер юніорської збірної команди високо оцінив дебютний виступ черкаської лучниці.

На фото: Софія Новіцька вперше взяла участь у чемпіонаті Європи.