Головна > Черкаси та область / Спорт > Черкаські дівчата виграли домашній волейбольний турнір

Черкаські дівчата виграли домашній волейбольний турнір

4-11-2014, 17:38. Розмістив: Віктор Мельник

З 31 жовтня по 2 листопада в Черкасах проходив традиційний Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2000 р.н. та молодше. Змагання організувала комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Черкаської міської ради на базі загальноосвітньої школи №10 (директор Василь Хілько).

У турнірі взяли участь сім команд із Лубен, Прилук, Білої Церкви, Канева та Черкас. Напружена боротьба на майданчику панувала з першого дня змагань. Вихованцям черкаської КДЮСШ №1 перша гра з Білою Церквою далася надважкою перемогою. Так, за рахунку 1:1 у партіях та при рахунку 11:10 у третій партії не на нашу користь, завдяки вдалим 5 подачам Софії Краснової наша команда здобула важливу перемогу. В інших іграх черкаська команда теж тріумфувала і в результаті стала переможцем турніру.

Друге місце посіла команда з Білої Церкви, на третьому місці – команда з Канева.

Переможців і призерів турніру нагороджено грамотами та медалями й солодкими подарунками. Кращі гравці отримали пам'ятні призи.

– Наша перспективна команда дівчат шукає спонсорів та меценатів для участі в чемпіонаті України,
 – інформує директор КДЮСШ №1 Вікторія Краснова.