Головна > Черкаси та область / Спорт > У Черкасах пройшов чемпіонат області з бадмінтону

У Черкасах пройшов чемпіонат області з бадмінтону

8-04-2015, 15:15. Розмістив: Сергій Корнелюк

Відкритий чемпіонат Черкаської області з бадмінтону

За звання чемпіона області боролося понад 70 спортсменів, не лише з Черкас, а й Дніпропетровської та Полтавської областей. Першість Черкащини є відбірковою, кращі спортсмени поїдуть на чемпіонат України.

Протягом трьох днів у спортивній залі гімназії №34 грали в бадмінтон. Відкритий чемпіонат Черкаської області зібрав у місті 70 спортсменів зі Сміли, Чигирина, Дніпропетровська, Комсомольська та Черкас. Змагання проходили у двох вікових категоріях: 98-2000-го та 2003-го років народження. Попри локальний рівень змагань, у чемпіонаті взяли участь сильні спортсмени, серед яких кандидати в майстри спорту та першорозрядники, пише Черкаський спорт. http://cherkassy-sport.com/another/7378-u-cherkasah-projshov-chempionat-oblasti-z-badmintonu

Спортсмени змагалися у трьох видах програми, зокрема в одиночному, парному та змішаному. Бадмінтон – достатньо молодий вид спорту на Черкащині. В обласному центрі секції з бадмінтону з’явилися три роки тому. За цей короткий проміжок часу черкаські спортсмени постійно беруть участь у чемпіонатах України.

У старшій віковій категорії серед юнаків усі призові місця посіли спортсмени з Комсомольска. Серед черкащан друге місце в парі серед дівчат здобули Дарина Бевз та Софія Демиденко. А загалом збірна Черкас виборола три золота, 7 срібних медалей та три бронзи. Після цього черкаські спортсмени готуються до чемпіонату України з бадмінтону. У травні і червні пройдуть чемпіонати серед спортсменів від 99-го до 2003-го років народження.