Головна > Черкаси та область / Баскетбол > Золотоніські баскетболісти завершили участь у регулярному чемпіонаті Черкас

Золотоніські баскетболісти завершили участь у регулярному чемпіонаті Черкас

23-04-2015, 12:04. Розмістив: Сергій Корнелюк

Регулярний чемпіонат Черкас з баскетболу завершено. Минулими вихідними відбулись останні матчі першості. На жаль, до фіналу чотирьох золотоніські команди так і не потрапили.

“Форсаж” провів останні дві свої зустрічі у боротьбі, проте зазнав двох поразок. “Черкаським Мавпам-99″ наші хлопці поступились з рахунком 57:68, а “Смайл-Баскету” – 59:75. “Легіон” боровся за право взяти участь у плей-офф, та задля цього команді було вкрай необхідно перемагати в заключних турах у ЧП та ЧДТУ. Останніх взагалі треба було “розбити” з різницею +27, або більше, пише Золотоноша.

Матч проти ЧП, за великим рахунком, закінчився вже після першої половини: +18 на користь “Легіона”, тому далі на майданчику набирались досвіду резервісти. Закінчили ж перемогою з рахунком 77:69.

Гру проти прямого конкурента за місце в четвірці (ЧДТУ) золотоніська команда почала впевнено 9:2. В основі вийшли поряд з досвідченими гравцями і наша молодь – Владислав Тараненко і Вадим Боровик, який напевно провів свою найкращу гру в цьому сезоні.

“Гойдалки” розпочалися пізніше. Черкащани в другій чверті вирівняли гру та вийшли вперед – 33:27. “Легіонери” не знітилися і в третій чверті переверишили супротивника командною грою. Станіслав Наливайко двічі підряд забив середні кидки і на останню перерву вже золотоніська команда пішла лідером 54:48.

Втома, а також програний підбір (“Легіон” – одна з найнижчих команд турніру) визначили остаточний результат матчу – поразка 69:79. Серед наших баскетболістів кращими в цій грі стали Андрій Шимуля (23 очка), Максим Бреган (15), Вадим Боровик (10).

- Ми показали добротну гру майже в усіх матчах. На відміну від попереднього сезону, де ми в 13 турах “Легіон” зазнав три крупних поразки, в нинішньому подібне трапилось лише одного разу, – підсумовує виступ своєї команди Артур Абрамов.

Функціонер також додає, що в трьох зустрічах перед останньою десятихвилинкою “легіонери” взагалі виходили з гандикапом від 6 до 12 очок, але потім втрачали його і зазнавали невдачі.

- Є над чим працювати і ми крок за кроком рухаємося вперед. Від імені команди “Легіон” дякуємо за підтримку міському голові, магазину побутової техніки “Ассоль”, а також всім, хто нас підтримував протягом цього сезону! – підбив підсумки сезону Абрамов.