Головна > Україна / Європа / Спорт > Черкащанин привів українську збірну до перемоги на Кубку світу

Черкащанин привів українську збірну до перемоги на Кубку світу

26-04-2015, 22:07. Розмістив: Тетяна Стеценко

член національної паралімпійської збірної команди України з кульової стрільби черкасецьВасиль Ковальчук

Уперше за всю історію української паралімпійської кульової стрільби наші спортсмени стали переможцями загальнокомандного заліку Кубку світу з кульової стрільби.

Тріумфальний для українців Кубок Світу проходив 19-22 квітня у польському місті Щецин. Збірна команда України, представлена всього 13 спортсменами, виборола 12 високих нагород: 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзових медалей, випередивши потужні команди Великобританії та Польщі, пише Дзвін.

Відрадно, що найкраще від національної паралімпійської збірної команди України з кульової стрільби виступив черкасець – Василь Ковальчук. У доробку Василя золото та дві срібні медалі, інформує Черкаський спорт.

У перший день змагань черкащанин завоював срібну нагороду у вправі R4 (пневматична гвинтівка, стоячи). Незважаючи на напружену боротьбу у вправі R5 (пневматична гвинтівка, сидячи) Василь виборов золоту медаль, випередивши дуже сильних суперників з Данії та Великобританії.