Головна > Черкаси та область / Спорт > Черкаські самбісти з всеукраїнськими нагородами

Черкаські самбісти з всеукраїнськими нагородами

4-05-2015, 17:42. Розмістив: Сергій Корнелюк

Вихованці спортивного клубу «ACHILLES»

Вихованці спортивного клубу «ACHILLES» вибороли дві медалі на Кубку України з бойового самбо.

Свій високий рівень підготовки у черговий раз довели вихованці спортивного клубу «ACHILLES». Свої вміння юні атлети демонстрували на Кубку України з бойового самбо. Цьогоріч змагання приймало місто Ірпинь. Протягом двох днів, з 24-го по 25-те квітня, черкаські спортсмени мірялися силами з найвправнішими самбістами країни, пише Черкаський спорт.

Честь нашого міста на всеукраїнській першості відстоювало два вихованці спортивного клубу «ACHILLES» – Дмитро Тележенко та Михайлик Фрол. Останній показав свій високий рівень підготовки у ваговій категорії до 39 кг. Боєць виграв три з чотирьох поєдинків та повернувся додому зі сріблом. Натомість, Дмитро Тележенко, провівши чотири поєдинки, поповнив черкаську скарбничку бронзою.