Головна > Черкаси та область / Футбол > Стартував Кубок Смілянського району з футболу

Стартував Кубок Смілянського району з футболу

5-05-2015, 16:55. Розмістив: Тетяна Стеценко

«Травневі» свята стали стартом для щорічного Кубку району з футболу. 2 травня в населених пунктах району відбулися матчі ¼ фіналу, які ще раз довели, що футбол – не прогнозована гра.

Про це «Новинам Черкас» розповіли у секторі у справах сім'ї, молоді та спорту РДА.

Виборювати звання «Володар Кубку» цього року взялися 8 команд, дебютантом змагань стала команда «Патріот» м. Сміла, якій, відповідно до жеребкування, довелося випробувати свої сили у зустрічі з чемпіоном району 2014 року – командою «Темп» с. Тернівка. «Сміляни» протягом двох таймів відповідали супернику гострими контратакми і навіть змусили голкіпера «Темпу», двічі діставати м’яч з власних воріт. Проте, не дивлячись на всю жагу до перемоги опонента, Чемпіон не здав своїх позицій і трьома влучними ударами завершив цей поєдинок. («Темп» с. Тернівка – «Патріот» м. Сміла 3:2)

Футболісти «ташлицької» команди порадували своїх односельчан впевненою перемогою над ФК «Локатор» (ВЧ3335) – 4:2, а команда «Колос» (с. Березняки) обіграла на виїзді досить серйозного супротивника – ФК «Агро-Рось» с. Макіївка, за рахунку 3:4 (хет триком відзначився – Руслан Кувіта «Агро-Рось»).

ФК «Старт» (с. Костянтинівка) протягом двох 45-ти хвилинок, так і не змогла нічого протиставити команді «Явір» (с. Балаклея). Після п’яти пропущених у власні ворота, «стартівці» відповіли лише голом престижу і залишили поле з поразкою 5:1.

Нагадуємо, що матчі – відповіді, ¼ фіналу будуть проходити 16 травня у відповідності до сітки-розіграшу Кубку.