Головна > Україна / Спорт > Рятувальники Черкащини стали призерами Чемпіонату України з перетягування канату

23-05-2015, 10:09. Розмістив: Тетяна Стеценко

перетягування канату

Вітаємо команду Управління ДСНС у Черкаській області, яка 22 травня 2015 року в м. Ірпінь, у спортивному комплексі Національного університету державної податкової служби України в Чемпіонаті України з перетягування канату в напруженій боротьбі виборола 2 місце.

Змагання були дуже емоційними і кожна з 12 команд боролася з великим запалом та азартом, бажаючи перемогти. До складу кожної команди увійшли по вісім спортсменів. Тож боротьба була запеклою і перевага весь час переходила від однієї команди до іншої.

У результаті до трійкі лідерів пробилася команда Національного університету державної податкової служби України. Всі призери отримали грамоти, медалі а переможці – Національний університет біоресурсів та природокористування України ще й кубок за перше місце.