Головна > Черкаси та область / Пригоди > До уваги водіїв! На Черкащині штормове попередження!

До уваги водіїв! На Черкащині штормове попередження!


15-06-2015, 19:43. Розмістив: Віктор Мельник

грозаЗа повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології у найближчу годину у Черкасах та області очікується гроза, місцями сильні зливи, град і шквали 17-22 м/с.

Така погода утримається до кінця доби 15 червня та збережеться вночі 16 червня.

Державтоінспекція Черкаської області нагадує водіям: за таких погодних умов водіям необхідно бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, в умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу ДАІ або аварійні служби. Не будьте байдужим, можливо завтра допомога знадобиться саме вам.


Повернутися назад