Головна > Україна / Спорт > Збірна депутатів Черкащини зайняла третє місце на Всеукраїнській Спартакіаді

Збірна депутатів Черкащини зайняла третє місце на Всеукраїнській Спартакіаді

18-06-2015, 14:10. Розмістив: Тетяна Стеценко

Фінальні змагання Четвертої Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів пройшли днями в Ужгороді. Представники 12 областей змагалися з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу.

До складу збірної команди Черкащини були включені представники 11 (одинадцяти) районів області, інформує Черкаський спорт.

Вперше у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади в змаганнях з шашок прийняли участь та зайняли високі 4 (четверті) місця Світлана Шмалій з Уманського району та Михайло Кожушний з Чорнобаївського району. Підтвердила свою майстерність та виборола бронзову медаль з шахів представниця Золотоніського району Віра Масюк, її земляк Іван Малий зайняв 4 (четверте) місце програвши призерам лише за показником коефіцієнту. Лише відсутність зіграності не дозволила нашим волейболістам піднятися вище 4 (четвертого) місця, шості місця зайняли наші тенісисти Галина Кучер з Умані та Станіслав Підлубний з Маньківщини.

По традиції завершували змагання команди з футзалу. Збірна команда області виступала майже в звичному складі за винятком відсутності з поважних причин кращого нападника двох останніх Спартакіад Миколи Янкового та Володимира Коробко з Монастирищенського району. Перемігши команди Вінницької, Закарпатської та Київської областей наші футболісти в півфіналі поступилися іванофранківцям.

У грі за ІІІ місце черкащани святкували перемогу над командою з Херсонщини. Так бронзові медалі отримали Дмитро Плиска з Монастирищенського району, Олександр Дячук з Тального, Андрій Боговик зі Смілянщини, Андрій Євич з Корсуньщини, Олександр Тертишний та Ігор Гвоздь з Золотоніщини, Олександр Вельбівець та Ярослав Попко з Лисянки.

За підсумками загальнокомандної першості перемогу отримала команда Івано-Франківської області – 471 очко, на другому місці Закарпатці – 409 очок, третє – збірна Черкащини – 402 очка.

Послідуючі місця Чернігівська – 379 очок, Житомирська – 370, Полтавська -369, Запорізька -361, Рівненська – 288, Донецька – 269, Херсонська – 241, Київська – 156 , Вінницька – 95.